Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gün Otel Adapazarı  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Gün Otel Adapazarı
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ailecek gelip kalabileceğiniz temiz ve titiz bir yer burası… otelde herkes güler yüzünü esirgemiyor sizden ve işin en güzel tarafı arkadaş gibi hissediyorsunuz her hangi bir protokol yok gayet sıcak bir ortam… Adapazarı merkezde bulunan Gün Otel rahatına düşkün olanların adresi diyebiliriz. Odalar günlük olarak temizlenmekte ve çarşaflar sürekli olarak değiştirilmektedir. 
Temizliğe önem verenler için gerçekten bulunmaz bir fırsattır. Sabah kahvaltıları yöresel lezzetler eşliğinde açık büfe olarak servis edilmekte çeşitli ekmek türleri özellikle dikkatleri üzerine çekiyor. Öğle ve akşam yemekleri için otelin restoranında resmen ziyafet var diyebiliriz. Türk ve dünya mutfağına özgü lezzetlerin sunulduğu restoranda lezzet anlamında aradığınızı tam olarak bulabileceksiniz. Gün Otel merkezi konumuyla da işinize çok yarayacak bir yapıdadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Benden geçer not aldı  3.0

Melek H
Lise arkadaşlarım ile beraber bu tesiste 10 gün boyunca konakladık. İlk başlarda burada konaklama konusunda biraz kararsız kalmıştım. Otel hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Fakat otelin kapısından girer girmez tüm bu düşünceler aklımdan silindi diyebilirim. Hijyen konusundan tutunda personellerin müşterisine olan ilgisine kadar her şey benden geçer not aldı. Eğer Adapazarı’na gelecekseniz burayı tercih etmenizi öneririm.
Melek H14/06/2016 14:40:11

Cennet Bahçesi  5.0

Mustafa S
Arkadaşımla birlikte kaldığım güzel otellerden bir tanesiydi.Tamam belki çok geniş hizmeti yoktu fakat çalışanların güler yüzü ve hizmeti bizim için memnun kılıcı oldu.Gün Otel Adapazarı bence nezih ve sade görüntüsüyle birçok benim diyen otelden daha güzel.En azından aile sıcaklığını yaşadık orada.Otel oldukça temiz ve nezih.Günlük temizlik bence herkesin aradığı başta özelliktir.Bulunduğu konum açısından da temiz havayla birebir temas halindesiniz.Yolunuz düşerse bence konaklama yapılabilecek güzel yer.Tavsiye ederim.
Mustafa S15/03/2016 11:16:22