Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Güner Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Güner Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 98,00 ₺

Aile sıcaklığı platformunu ön plana alarak çalışmalarını sürdüren Güner Hotel doğanın vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü korumaktadır. Kusursuz planlama aracılığı ile tanınan Güner Hotel Kartepe’de en çok tercih edilen konaklama merkezleri arasında yer almaktadır. 
Müşteri memnuniyet derecesini herşeyden önce tutan Güner Hotel geniş bahçe platformu ile farklı aktivitelerin gerçekleşmesini desteklemektedir. Tesisimizin odaları WC, TV ve ütü aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır.
 Eşsiz manzara platformu ile şehrin tüm yorgunluğunu arka plana almanıza yardımcı olacak Güner Hotel sahip olduğu vizyonunu ön plana alarak marjinalliğin elde edilmesine imkan tanımaktadır. Profesyonel çalışma ekibi ile çalışmalarını sürdüren Güner Hotel aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz tatili kısa zaman zarfı içinde vazgeçilmez kılabilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

akin bir mekan burası.  4.0

Ali Ü
Huzur isteyenler burayı kesinlikle kaçırmamalı. Eğlence değil sessizlik istiyorum diyorsanız ailenizle bizim gibi gelip rahatça konaklayın. temiz ve oldukça güvenli sakin bir mekan burası.
Ali Ü03/06/2016 11:44:21

Küçük Sevimli Otel  3.0

Bensu S.
İzmitte çalışıyorum. Her hafta sonu birşeyler yapmak için biryerlere giderim. Güner Hotel'de arkadaşım ile gittiğim yerde konakladığım otel oldu. Hizmetinden iyi derecede memnun kaldım. Hiç bilinmeyen kendi halinde olan bir otel olmasına rağmen, çalışanlarının ilgisi sizi şımartmaya yetiyor gerçekten. Odaların temiz olması ve kusursuz bir manzaraya sahip olması da Güner Hotel'in iyi yönlerinden olmuş bence.
Bensu S.09/03/2016 12:05:45