Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hamsilos Tatil Köyü  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hamsilos Tatil Köyü
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Daha farklı bir mekânda, doğa ile iç içe, deniz ve yeşilin kucağında tatil yapmak istediğiniz her an Sinop Hamsilos, Akliman koyuna kendinizi bırakabilirsiniz. Karadeniz güzelliklerini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz bir mekânda konaklama imkânlarını elde etmek için tercih edebileceğiniz, Hamsilos Tatil Köyü sayesinde daha mükemmel bir tatil keyfine ulaşabilirsiniz. Daire kiralama imkânlarının sunulduğu tatil köyünde, ailenizle, sevdiklerinizle bir arada kalmanın huzurunu en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Deniz ve kumun keyfini en iyi şekilde çıkartabileceğiniz, mekânda, eşsiz hizmetleri de elde edebilirsiniz.


Boztepe yarımadası üzerine kurulu Sinop ilinin Hamsilos koyunda en güzel günlerinizi değerlendirmek ve yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için Hamsilos Tatil Köyü ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelin ve burayı yaşayın.  4.0

Fevzi Y
Bu kadar mükemmel bir mekana daha önce neden gelmedik diye kendimize çok sorduk ama görmedik daha önce ondandır. ayrıca personelin ilgisi de manzarası ve doğası kadar güzeldi. Ailemle 5 gün güzel kafamızı dinledik. Temiz odalar ve bir o kadar temiz insanlar. Gelin ve burayı yaşayın.
Fevzi Y21/06/2016 07:54:04

doğa, deniz ve temiz odalar.  3.0

İlker Can G.
Geçen yaz Ramazan Bayramı’nda yaşadığımız yere yakın olduğu için burada kalmaya karar verdik. Yeşili ve mavisi ile iç açıcı bir yer. Tatil köyü formatında fakat tabi bir Bodrum tatil köyü kadar değil. Denizinin ve plajının güzelliği ile bilinen Hamsilos Koyu’na da yakın mesafede. Ama yine de araçsız zorlanabilirsiniz.Otelde ayrıca bisiklet kiralama olanağı var. Biz eşimle hem çevreyi gezmek hem de spor yapmak maksadı ile bol bol bisiklete bindik. Neyse ki sıkılmadan geçti tatilimiz.
İlker Can G.26/03/2016 00:38:34