Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Han Royal Hotels / Eskişehir  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Han Royal Hotels / Eskişehir
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

 

Han Royal Hotels, Eskişehir’in ilk yerleşim yeri olan Odun pazarında, Datça’ dan sonra ikinci tesisi ile tarihin gün yüzüne çıktığı, geçmişi tüm ihtişamı ile geleceğe taşıyan odun pazarı evlerinin gizemli güzelliği arasında tarihle konaklamayı birleştiriyor.Tarihi doku ile uyumlu ve konforlu iç dizaynı ile kişiye özel hizmet anlayışını bu tesisinde de devam ettiren Han Royal Hotels, dönem yaşamına tanık olmak isteyenlerin beklentilerine uygun, konaklanan odalardaki modernize edilmiş detaylı dekorasyonu ile konuklarını ağırlıyor. Ücretsiz Wi-fi, odaya kahvaltı hizmeti, yaz sezonu için bahçe mevcuttur.

Han Royal Hotels, hayallerinizin oteli. Herkesi bekliyoruz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

mazi kalbimde yaradır:(  5.0

Sevda C.
Küçüklüğümde babamın işi nedeni ile Eskişehir’de 6 yıl kalmıştık. Hatıralarımda hayal meyal hatırladığım bu güzel şehri geçen yaz tekrar görmek kısmet oldu. Eşim ve çocuklarımla gezi maksatlı olarak gittik. İnternetten bulduğumuz Han Royal Hotels’i fotoğraflarından yola çıkarak tercih ettik. Tarihi dokusu ve gezi açısından konumunun uygun oluşu bir yana odalarının konforu ve şıklığı bizi etkiledi. Oldukça memnun kaldık. Son derece hoş karşılandığımız otelde 2 küçük çocuğumuz olmasına rağmen evimizdeki kadar rahat ettim desem yalan olmaz. Bize karşı anlayışlarından ve sabırlarından ötürü tüm personele minnettarız. Yıllar sonra yeniden orada bulunmak, anıların arasında bir yolculuğa çıkmak hem çok hüzünlü hem de çok güzeldi.
Sevda C.18/06/2016 18:47:30

Parasına göre muhteşem diyorum.  4.0

Meryem K
Sessiz ve huzur dolu kaldığım yerlerin arasında en güzeli bu oldu. Eskişehir'de çok yerde kaldım ama bu kadar rahat ve tarihi andıran bir yerde kalmadım daha önce. Bence burada kalmak herkese her zaman nasip olmaz. Parasına göre muhteşem diyorum.
Meryem K18/06/2016 12:26:52

Tarihi Ev Havası Var  4.0

Ege F.
Eskişehir'de okuyorum ev arkadaşlarımla tartıştım bir akşam Han Royal Hotels de bir gece konakladım. Zaten moralim çok bozuktu. Sağ olsun resepsiyondaki arkadaş bana hemen bir oda ayarladı. Üzgün olduğumu hissetmiş olacak ki hemen odaya ikramlık bir şeyler yolladı. Zaten açtım da. Bana o kadar hoş geldi ki bu davranış. Ömrüm boyunca unutamam. Kesinlikle çok insancıllar. Gerçekte bu gözünü para bürümemiş işletmeyi ziyaret edin derim.
Ege F.26/03/2016 12:38:49