Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hanımeli Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Hanımeli Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 156,00 ₺

Bir adada doğmasanız bir ada da doymasanız bile adalı olmanın ne demek olduğunu hep merak edenlerdenseniz sizleri Bozcaada’nın en özel köşesinde hizmet veren Hanımeli Otel adresine bekliyoruz. Adını haklı çıkarırcasına bahçesini hanımeli, begonvil ve güllerin büyüsüne teslim etmiş olan bu şirin tesis 12 konaklama birimine ev sahipliği yapmaktadır. 
Adanın merkezi sayılan bir konumda rıhtımına ise yürüme mesafesinde yer alan Hanımeli Otel diğer otellerinin çoğu gibi oda ve kahvaltı şeklinde hizmet sunuyor. Oldukça zengin bir menüye sahip geleneksel bir kahvaltı ile güne merhaba diyeceğiniz otel konum itibari ile birçok lezzet noktasına yakın olduğu için diğer öğünlerde de farklı tatları deneyimleme fırsatı sunmaktadır. Gündüzleri huzur dolu saatler geçirmeniz için kucak açan bahçesinde geceleri film gösterilerinin yapıldığı otelde bisiklet kiralama ve balık tutma gibi farklı aktiviteler konusunda da yardım alabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

şirin bir otel ve mutlu iki insan  5.0

Işıl K.
Adanın en şirin otellerinden biriydi. Küçük bir otel olmasına rağmen odalarda ve otel genellinde özenli davranılmış. Her yer tertemizdi. Yataklardan, nevresim takımlarına kadar mis gibi kokuyordu. Sabahları servis edilen kahvaltının tadına doyamıyorsunuz. Reçeller ve zeytinler çok güzeldi. Adanın diğer restoranlarında yöresel yemeklerin yanı sıra farklı kültürlere ait yemekleri öde tatma imkanı bulduk. Gün doğumundan gün batımına kadar her şey bir ahenk ile hareket ediyor. Plaj alanı tarifsiz güzelliklere sahip. Otel sahipleri bize her konuda yardımcı oldu. Hiçbir sıkıntı yaşamadan mutlu bir şekilde ayrıldığımız adaya tekrar dönmeyi dört gözle bekliyorum.
Işıl K.17/01/2016 21:29:49