Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Has Cave Konak  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Has Cave Konak
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 240,00 ₺

Ürgüp manzarasını, doğal güzelliklerini ve tarihini daha yakından tanımak istemez misiniz? Tüm bunları yaşarken bir de konaklama hizmetinde, tarihin en derin sayfalarına ulaşmayı da istersiniz herhalde değil mi? Saydığımız bu özelliklere ulaşmak artık hayal değil. Ürgüp merkezde hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran Has Cave Konak, odalarındaki ihtişamı, tarihi dokularıyla kültürün tarihine yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. 6 kaya, 2 konak ve 1 kemerli odadan oluşan Has Cave Konak’ın kaya odalarında, el yapımı kaya yatak, el yapımı yatak başlığı, antika dolaplar, ahşap makyaj masaları ve daha tarih adına değerlendirebileceğiniz çok farklı obje ve değerlendirebileceğiniz eşyalar mevcuttur. Kaliteli konaklamada sınır tanımayanların tercih ettiği Has Cave Konak, kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini de değerlendirmeniz adına en iyi hizmetleri restoranında sizlere sunmaktadır. Mustafapaşa köyünü izleyebileceğiniz manzaralı restaurantında, zaman geçirmek, yemek yemek ve sevdiklerinizle bir arada kalmanın keyfini yakalayabilirsiniz.
Olanaklarıyla, cazip fiyatlarıyla ve tüm ayrıcalıklı yönleriyle tatil günlerinizi değerlendirmede mükemmel seçenekler sunan Has Cave Konak, Ürgüp şehir merkezinde olup, Kapadokya Havaalanına 45 KM. mesafede siz değerli müşterilerini ağırlamaya yılın 12 ayı devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ürgüp'te Harika Konaklama  4.0

Batucan D.
Has Cave Konak, iş için gittiğim Ürgüp'te konakladığım yer oldu. Ürgüp'e daha önce hiç gitmemiştim. Özellikle havaalanına yakın olması orada görüşeceğim müşterilerimi ağırlamam açısından da çok iyi oldu. Tamamen el yapımı olan dekorasyon ürünleri ve eşyalar da oldukça güzel tasarımı müşterilere sunuyor. Has Cave Konak'ta kaldığım 4 gün içerisinde oldukça memnun bir dönem geçirdim. Ürgüp gezilerinizde Has Cave Konak'ı tercih edebilirsiniz.
Batucan D.28/03/2016 13:10:39

Beni kandisine her defasında aşık ediyor  5.0

Orhan Hak G
İşletmesiyle, elemanlarıyla çok güzel. Ailenizle rahat kalabileceğiniz çok güzel ve nezih yer. 7 günlük tatilimiz boyunca hiçbir eksiklik görmedik.En güzel yanı akşamları izlediğimiz manzara güzelliği.Kahvem yanımda eşim yanımda:)Bundan daha güzel ne olabilir ki bu dünyada.Aile sıcaklığı bulunan bu mekan her defasında geldiğimde beni kendisine bir kez daha aşık edip gönderiyor.
Orhan Hak G26/03/2016 09:45:40