Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Heaven Cave House  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Heaven Cave House
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 85,00 ₺

Sıcak aile ortamını yaşamak, evinizdeki konforu tatil günlerinize taşımak ve en önemlisi de en iyi şekilde zamanınızı değerlendirmek için Kapadokya tatil günlerini değerlendirmenizi öneriyoruz. Ürgüp merkezinde konaklamada eşsiz hizmetler sunan Heaven Cave House’nin iki farklı konsept özelliklerine sahip olan odalarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 400 yıllık geçmişe sahip olan Rum odaları ve 80 yıllık geçmişe sahip olan Türk odalarıyla dilediğinizden daha fazlasını elde etmenize olanak tanıyan Heaven Cave House, kahvaltı lezzetlerini, çiçek kokulu bahçesinden siz değerli konuklarına sunmaktadır. Kendine özgü bir tasarımı, geleneklerden ödün vermeyen yönleri ve daha fazlasına sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Heaven Cave House, zamanınızı değerlendirmek, şehrin kalabalığından kaçmak ve huzurlu bir tatil yapmak için en ideal ayrıcalıkları sizlere sunmaktadır. ATV kiralama, araç kiralama, Kapadokya gezi turlarına katılma gibi imkanların da sunulduğu mekanın tüm ayrıcalıklarından dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.
Tatil günlerinizde arayacağınız tüm olanakları en iyi şekilde tasarlayarak müşterilerine sunan Heaven Cave House, Kapadokya Havaalanına 45 KM. uzaklıkta, Peribacalarına yakın mesafede yer almaktadır. Güzel günlerin, güzel yardımcısı ile en harika tatili yapma şansını kaçırmayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

aynı kalite aynı hizmet aynı mükemmeliyet.  4.0

Efe Ö.
Kapadokya’ya gidip de sıradan bir otelde kalmak büyük eksiklik bence. Kapadokya ruhunu tam içinizde hissedeceğiniz böyle özel yerler dururken. Ben iki kez burada bulunma fırsatına sahip oldum. İlk olarak 3 yıl önce arkadaşlarımla giderek bu doğa harikası beldeyi gezip Heaven Cave House’da kaldım. İkinci olarak da eşimle evlendikten 2 ay kadar sonra gezmek için tekrar gittim. Yine aynı oteli tercih ettim çünkü oldukça memnun kalmıştım. Özellikle korunan doğal yapısı ve bu yapıya uygun döşemesi ile oldukça etkileyici bir yer. Hem konsept hem hizmet çok başarılı. Bu memnuniyeti iki yıl ara ile yakalamak bizim için sürpriz olmadı açıkçası.
Efe Ö.28/03/2016 14:33:57