Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Heyamola Resort Otel  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Heyamola Resort Otel
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

2012 yılında Sinop merkezinde faaliyete giren ve kurulduğu günden bu yana müşterilerine en güzel hizmetlerin ayrıcalıklarını sunan Heyamola Resort Otel, tatilden çok daha fazlasını siz değerli misafirlerine sunuyor. Sinop şehir merkezine 8 km, havalananına 5 km uzaklıktaki Çiftlik Köyü yakınlarında konuklarına Karadeniz’in mavi ve yeşilleri arasında tatil yapma imkanları sunan Heyamola Resort Otel, çocuklar ve yetişkinlere özel ayrı yüzme havuzları, 100 kişilik toplantı salonu, 450 metrelik yürüyüş parkuru, organik sebze ve meyvelerin yetiştirildiği hobi bahçesi, restoran, sandal cafe ve bar hizmetleriyle bir tatilde elde etmek istediğiniz tüm hizmetleri sunuyor.


Düğün, kokteyl, konferans ve diğer toplantılarınızda da değerlendirebileceğiniz Heyamola Resort Otel, kalite ve hizmette sınır tanımayan ayrıcalıklarıyla siz değerli misafirlerine ev sahipliği yapıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Özen göstermeniz lazım..  2.0

Orhan M
Her şey güzelde kahvaltı konusunda niye bu kadar cimrisiniz onu anlamadım. Yani zaten dört dörtlük bir kahvaltı sunsanız ne kadar tutacak ki ama bu şekilde kötü izlenim bırakırsınız bende olduğu gibi. Ayrıca odalara biraz daha özen gösterin bence.
Orhan M21/06/2016 07:56:31