Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hitit Hotel Yozgat  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Hitit Hotel Yozgat
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 55,00 ₺

Adını ilk çağ Anadolu uygarlıklarından olan Hitit’den alan bu nadide Hotel, eski Hitit yerleşim yerine yakınlığı ile de bilinmektedir. Hitit Hotel sizi hem tarihi bakımdan ve hem de üstün hizmet anlayışıyla rahat ettirmek adına ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yozgat şehri merkezinde bulunan Hitit Hotel müşterileri için ücretsiz internet imkânı sunmaktadır. Araçla gelen konuklarını unutmayan Hitit Hotel’de bir adet ücretsiz otopark bulunmaktadır. 24 saat açık resepsiyonu sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Hitit Hotel, şehir terminaline 700 metre mesafede bulunmaktadır.

Sıcacık döşenmiş odalarında zeminler halı kaplamadır ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Düz ekran Tv ve uydu yayını bulunan Hitit Hotel’de tüm odalarda özel banyo ve banyo gereçleri bulunmaktadır. ve tüm odalar balkonludur. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Arif beye teşekkürler.  4.0

Oktay K.
Kütüphanesindeki Arif beye çok teşekkür ederim beni bir çok kitap hakkında bilgilendirip çok güzel bir sohbet sunduğu için. Kendisi sayesinde eksiklerimi giderdim. Otel odalarında uygun fiyata kalırken bilgilenmek çok farklı bir tatil oldu.
Oktay K.23/03/2016 10:54:49