Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hittite Houses  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Hittite Houses
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Sahip olduğu eşsiz mimarisi ile ön plana çıkan Hittite House yemyeşil bahçe aracılığı ile çevrilidir. Boğazkale’nin merkezinde bulunan Hittite House yerel spesiyaliteleri sunarak sahip olduğu misyonu farklı bir platforma taşımaktadır. Osmanlı tarihini siz değerli müşterilerine sahip olduğu restoranlar aracılığı ile sunan Hittite House aynı zamanda açık hava da akşam yemeği hizmeti de vermektedir..

Tesisimizde ücretsiz otopark, restaurant, sigara içilmeyen oda, bahçe, bar cafe, çamaşırhane, oda servisi, Internet ve emanet kasa bulunmaktadır. Dilerseniz bisiklet aracılığı ile geziye çıkarak tatilinizin marjinal bir forma ev sahipliği yapmasını sağlayabilirsiniz. Hittite House aracılığı ile tatilinizi gerçek bir rüyaya dönüştürmenin tam zamanı.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tabure  3.0

Evrim Denkoğlu
Otelin vizyonu-misyonu ne bilmiyorum da insanları tabure de oturtma gibi bir alışkanlıkları var. Oturma alanlarında sandalye yerine tabure bir diğer deyişle kürsüler var. Bir de yanı başınızda yaz kış hazır bulunan bir şömine. Bahçe çok temiz tutuluyor ve orada yemek yemek insanı fiziksel ve psikolojik olarak doyuruyor.
Evrim Denkoğlu22/03/2016 16:12:04