Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Almina Park  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Almina Park
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Modern bir tesis olan Hotel Almina Park Düzce’nin tam merkezinde konumlanmış. Şehrin en göz alıcı yeşil alanlarından biri olan İnönü Parkına bakan odalarında ısıtma sistemi klima ve LCD televizyon bulunan tesiste konaklayanlar ayrıca zengin lezzetleri bulabilecekleri ücretsiz açık büfe kahvaltı seçeneğinden de yararlanabilirler. Ayrıca bir de alakart restoranı bulunan tesiste yörenin en has lezzetlerini tadabilirsiniz. 
Bölgenin gezilesi yerlerinin başında gelen Konuralp müzesine sadece 10 km mesafedeki Hotel Almina Park Samandıra ve Güzeldere şelalelerine ise yaklaşık yarım saatlik bir uzaklıktadır. Şehre otobüs ile gelen yolculara da tesisin Düzce otobüs terminalinden yalnızca 1 km uzaklıkta olduğunu hatırlatalım. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sıkıntısız bir tatil için...  5.0

Asu Okay
Konaklamak için ideal oteller arasında yer aldığını sanıyorum. Çünkü otel rahatlık için sunulabilecek her türlü hizmeti zaten sunuyor. Bütün bir senin yorgunluğunu uyuyarak atabileceğiniz derecede sessiz odaları var. Banyolarında sizin için ayrılmış malzemelerden ücretsiz faydalanacaksınız. Yemeklerinden yana sıkıntı yoktu sanırım yine olmaz.
Asu Okay23/03/2016 15:03:11