Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Anibal  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Anibal
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 101,00 ₺

Sabiha Gökçen Havaalanına yaklaşık olarak 16 KM uzaklıkta yer alan Hotel Anibal kusursuz planlaması ile tüm isteklerin yerine getirilmesine imkân tanımaktadır. 
Tesisimiz sahip olduğu fiyat bütçe planlaması ile farklılığın elde edilmesini desteklemektedir. Hotel Anibal 24 saat boyunca açık ön büro, uyandırma servisi, oda servisi ve internet hizmeti sağlamaktadır. Hotel Anibal’ın tüm odaları eşya dolabı, havlu, fön makinesi, internet ve tuvalet aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Beklediğiniz hizmet potansiyelinden çok daha fazlasını sizlerle paylaşan Hotel Anibal olumlu sonuçların elde edilmesine imkân tanımaktadır. 
Sizler de Hotel Anibal ile huzur dolu günler geçirerek rahatlığın adını enlerde yaşayabilirsiniz. Hotel Anibal ile huzuru en üst safhaya çıkararak eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Geçerli not aldılar  3.0

Demirhan Y
İş seyahatimden dolayı kaldım.Bana sunulan hizmet yeterli oldu.Zaten adı üstünde otel.Rahat ettiyseniz bence yeterli.Temiz ve ferahtı.Özellikle kaldığım oteller de gece ses var mı yok mu ona bakarım.Burada böyle olumsuz bir durumla karşılaşmadım.Ama kalınabilir yani.Tatil amaçlı olamaz fakat ihtiyaç duyulduğunda tercih edilebilir.Yinede tavsiye ederim.
Demirhan Y17/03/2016 07:15:15