Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Arsen  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Arsen
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Trabzon gezilerinizde sizlere eşlik edecek, gece misafirliğinizde sizi ağırlayacak bir otelin olması elbette iş seyahatinizin daha ılımlı geçmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte oda hizmetlerinde de kaliteli bir hizmet sunan bir otelde konaklama imkanını elde ederseniz, daha keyifli zaman geçirebileceğinizi biliyorsunuz. Hotel Arsen ayrıcalığıyla sizlere kaliteli konaklama imkanlarının sunulduğunu söylemek istiyoruz. Otelin konum olarak deniz kıyısında olması, zaten kendi başına bir dinlenme özelliğini katmaya yetiyor. Bununla birlikte oda hizmetlerinde LCD 22,5 inç ekran TV, ücretsiz kablosuz internet, banyo ve tuvalet gibi ayrıcalıklı hizmetleri de sunması, beklediğinizden çok daha iyisini elde etmeniz için en cazip seçenekler olacaktır. Hotel Arsen ayrıca Karadeniz yöresinin lezzetlerini tatmanıza da olanak sağlayan ayrıcalıklı hizmetleriyle beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli konuklarına sunuyor.


Konuklarını yılın 12 ayı ağırlayan Hotel Arsen, restoran, kahve sefası için kahve dükkanı gibi hizmetleri de sunuyor. Plaj, deniz ve dağ manzaralı odalarında oldukça rahat konaklama imkanı bulabileceğiniz Hotel Arsen, 46 odası, masaj salonu ve kuaförüyle tüm Trabzon misafirlerine en kaliteli hizmetleri sunuyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizlere hayırlı işler.  1.0

Ünal P
Yer olarak çok güzel konumdasınız ama bu güzelliği biraz da odalarınıza ve genel alanlarda da gsterseydiniz daha iyi olacaktı. Kaldığımız odadan eşimle açıkçası memnun kalmadık. Oda değiştirdik geçtiğimiz oda da aynıydı. 2 günden fazla kalamadık bir daha gelmeyiz. Sizlere hayırlı işler.
Ünal P22/06/2016 09:29:50

Bir daha zor geliriz sanıyorum.  2.0

Ferda V
Konumu ve havası gayet güzel.İç tasarımda memnun edici ama odalarınız dar ve bakımsız.Temizlik konusunda daha dikkatli davranın ve lütfen çalışan personelinize söyleyin müşteriye karşı daha ılımlı olsunlar yoksa otelde bir adam kalmaz.Yemekleriniz fena değildi onun dışında da zaten hiç bir şeyden memnun kalmadık.Bir daha zor geliriz sanıyorum.
Ferda V24/03/2016 12:51:33