Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Aşıkoğlu  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Aşıkoğlu
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

Birinci sınıf kaliteye sahip profesyonel çalışma ekibi ile kısa zaman zarfında tüm isteklerin karşılanmasına öncülük eden Hotel Aşıkoğlu doğanın tüm güzelliklerini siz değerli müşterilerinin ayakları altına sererek farklılık yaratmaya devam ediyor. Hotel Aşıkoğlu sade mobilyalar aracılığı ile donatılarak otantik bir havanın elde edilmesini sağlamaktadır. Hotel Aşıkoğlu açık büfe aracılığı ile yöresel tatların ön plana çıkmasına imkan verilmektedir. Hitit film belgeselleri ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanıyan otelimiz Boğazköy Müzesine yaklaşık olarak 50 metre uzaklıkta yer almaktadır.

 Tur masası personeli aracılığı ile kısa zaman zarfında araba kiralayabilir ve bölgesel turlar aracılığı ile turistlik yerler hakkında detaylı bilgi platformuna sahip olabilirsiniz.  Döviz alım satım hizmeti sunan otelimiz aynı zamanda bagaj muhafazası ve çamaşırhane hizmeti de vermektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dışı sizi yakar içi beni.  1.0

Gizem Üşgüllü
Memnuniyet derecemi sorgulama gerek bile yok. Gördüğüm en dandik otel. Eski evlerin eskileriyle otel kurmuşlar insanları da burada barındırıyorlar. Ah ah.. Dışı sizi yakar içi beni.
Gizem Üşgüllü22/03/2016 17:11:12