Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Balta  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Balta
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 62,00 ₺

Sultanların gözdesi camileri, köprüleri, hanları, hamamlarıyla Dünya üzerinde eşsiz kentlerden biri olan Edirne’de 25 yıllık deneyimiyle huzurlu, konforlu ve rahat bir ortam sunan Hotel Balta Şehre gelen konukları için ideal bir seçimdir. Tüm odalarında LCD TV, klima, internet bağlantısı, oda temizlik hizmetleri, fön makinesi, 24 saat sıcak su ve banyo bulunmaktadır.
 Otelin üst katındaki roof restaurant Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetleriyle şehir manzarası eşliğinde konuklarına hizmet sunmaktadır. Konumu itibariyle restaurant, kafe ve cazibe merkezlerine yakınlığıyla tercih sebebi olacak Hotel Balta müşterilerine yaz kış en güzel hizmeti vermek için çalışmaktadır. Toplantı ve seminerler için 140 kişilik salonu olan Edirne’nin merkezinde olması ile ulaşım kolaylığı yaşatan Hotel Balta müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle de tercihlerden olacaktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Paranıza yazık  1.0

Metin Ğ.
Mayıs ayında gittiğim Edirne tatilinde konakladığım otel. Hizmet vermeyi bilmiyor ve personel belli ki çok acemi, bilgisiz banyo, oda kötü, temiz değil. Yemek yediğimiz yer kötü. Otel vasat acil olarak sahipleri ilgilenirse belki bir umut olabilir. Bir dahamı tabi ki hayır tavsiye etmiyorum. Paranızı daha iyi değerlendirin derim. Saygılarımla.
Metin Ğ.19/03/2016 10:41:11