Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Büyük Saruhan  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Büyük Saruhan
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 147,00 ₺

Sahip olduğu vizyonu ile beraberinde her geçen gün kendini geliştirerek farklılık yaratmaya devam eden Hotel Büyük Saruhan saygın kuruluşlar arasında yer almaktadır. İş dünyasının vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü koruyan Hotel Büyük Saruhan profesyonel ihtiyaçları yanıtlayarak kusursuz hizmet anlayışı sunmaktadır. Tesisimizde ücretsiz uyandırma servisi, TV odası,  42 saat açık ön büro ve Internet yer almaktadır. Restaurant, sauna, toplantı odası, çamaşırhane, doktor, ek yatak, emanet kasa ve kuru temizleme hizmetlerinden de ek ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.

Profesyonel ekipmanlar aracılığı ile tüm arzu ve isteklerin yanıtlanmasına destek veren Hotel Büyük Saruhan aracılığı ile sizlerde birinci sınıf kaliteye sahip konaklama hizmetlerinden faydalanarak hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Cevapsız Sorular  4.0

Rana Anıt
Cevapsız bir sorum, çözülmedik problemim kalmadı. Personeli o kadar anlayışlı ki dilediğim an eksikliklerimi giderme konusunda bana yardımcı oldular. Her otelde olan malzemeler burada da vardı ama ön büro günün her saati hizmet vermiyordu bu konuda biraz daha duyarlı olursalar gerçekten kalınabilecek bir otel.
Rana Anıt23/03/2016 10:48:52