Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Crowded House  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Crowded House
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 53,00 ₺

En güzel şekilde tatil yapmak, tatil günlerinde, otel kalitesinden faydalanarak daha hoş vakit geçirmek için Çanakkale Eceabat bölgesini tercih edebilirsiniz. Gelibolu şehitliğine en yakın ilçelerden olan bu ilçenin merkezinde, misafirlerini ağırlarken ayrıcalıklı yönlerini sunan Hotel Crowded House, beklediğinizden daha güzel zaman geçirmenizi sağlayacak yönleriyle hizmet vermektedir. Misafirlerinin memnun kalması adına yeniliklere sürekli bir adım daha erken giden otelin tüm odalarında müşteri rahatlığına dair farklı detaylar bulunmaktadır. Standart olarak tüm odalarında; özel banyo, saç kurutma makinesi, televizyon ve wi-fi erişimi bulunan Hotel Crowded House’dan çıkarak Eceabat şehitliğine gidebilir, merkezinde yer alan alışveriş merkezleri, eczane, mağazalar gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. 3 yıldızlı tesis olanaklarına sahip olan mekanda kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini değerlendirebileceğiniz özel bir restoran bulunmaktadır.
Zamanınızı değerlendirirken, şehitlik turu yapma olanaklarına sahip olma ayrıcalıklarıyla daha hoş vakit geçirebileceğiniz Hotel Crowded House, Kilitbahir Kalesi ve şehir merkezine 5 KM. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ortalama bir otel.  2.0

Hilal V
Ortalama bir otel. Yinede kalabilirsiniz. Fakat aşırı temizlikçi olanlar sakın tercih etmeyin düşünce ve sinirden benim gibi perişan olursunuz :) Sabah kahvaltısı güzeldi ta ki içinden kıl çıkana kadar. Olmaz bu şekilde asla olmaz. Daha neler neler yazacamda gerek yok yeterli.
Hilal V03/06/2016 11:32:13

İdare eder  3.0

Efe H.
Çanakkale'ye gittiğimde, yalnızca geceleri konaklamak adına Hotel Crowded House'u tercih etmiştim. Çok çok lüks bir otel denilemez. Fakat sadece geceleri kalmak için kullanmak adına Hotel Crowded House kullanılabilir. Odanın küçük olması ve oda içerisinde kişisel olarak kullanabileceğimiz bir mini buzdolabının bulunmaması olumsuz sonuçlardan bir tanesi idi. Yinede güzel bir otel diyebilirim.
Efe H. 07/03/2016 20:03:23