Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Gold Center  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Gold Center
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Otel Gold Center, şehrin merkezinde yer almaktadır. Ulu Cami, Kapalı Çarşı ve İpek Çarşısı’na çok yakın mesafede bulunmaktadır.  Otel 80 yatak kapasitesine sahiptir. Şık ve sade bir biçimde dekore edilmiş odaları girdiğiniz andan itibaren sizlere huzur verecektir. Odalarında; Tv, eşya dolabı, split klima, telefon, ücretsiz Wi-fi erişimi, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır.  Hotel Gold Center muhteşem manzaralı terasında romantik yemeklerinizi yiyebilirsiniz. İster açık mekânda ister kapalı mekânda yeme şansınız vardır. Deneyimli ve güvenilir personel kadrosu sizlere tatiliniz boyunca kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.
Hotel Gold Center sizleri Bursa’nın tarihi ile en iyi şekilde buluşturmaktadır. Siz sadece tadını çıkartın. Sizler her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha önce bulamadığım huzur  5.0

Ferhat F
Çeşitli illerde çeşitli konseptler de bir sürü otelde konakladım ama hiçbirisinde burasının güzelliğini bulamadım. Harika manzaraya sahip bir yer. Odamdan direk bütün manzarayı izledim burada. Eşsiz maviliğin tam yanında gün batımını izlerken yemek yediğimde çok uzaklara gittim açıkçası.
Ferhat F10/06/2016 09:41:12

Kaldığım en güzel otel kesinlikle  4.0

Gamze Bulut
Gördüğüm,kaldığım en güzel otel kesinlikle. Hem iç hem dış huzur yakalayacağınızdan eminim. Ve de en güzeli kendi odanız içerisinde kendini bile bulamayacak kadar genişlikte olması. Eşya dolapları bile o kadar modern ki kendinizi lüks bir evde yaşıyor gibi düşünüyorsunuz. Arada kendinize tatil verin.
Gamze Bulut20/03/2016 09:21:50