Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Grand Arslan  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Grand Arslan
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Ne sebeple olursa olsun Kayseri’ye yolunuz düşerse mutlaka konaklamanız gereken Otellerden biri Hotel Grand Arslan… Kolay ulaşım imkanı, şehrin merkezinde ve tren istasyonuna 500 metre uzakta oluşu gibi nedenler onu seçmenizde etkili olacaktır. Tüm bunların yanında Hotel Grand Arslan, klimalı ve goblenlerle bezenmiş odalarında kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Düz ekran TV ve mini bar, suite banyo sistemi duş ve banyo malzemeleri tüm odalarda istisnasız bulunmaktadır.

Hotel Grand Arslan da restoran bulunmakta yerel lezzetler sunulmaktadır. Ayrıca açık büfe kahvaltı her sabah servis edilmektedir. Yakınlarda bulunan Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi ve Arkeoloji Müzesi otelden yalnızca araçla 20 dakika mesafede olup meraklılarını beklemektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ihtiyaç karşılar.  3.0

Selenay D.
Özel bir organizasyona katılmak için gittiğimiz Kayseri’de 2 arkadaş ulaşım kolaylığı olsun diye Hotel Grand Arslan’da kaldık. Şehirde merkezi bir konumda denebilecek ortalama seviyede bir otel. İhtiyaç halinde iş görmeyecek kadar kötü değil ama çok başarılı bir hizmet de beklemeyin. Odaları pek kullanışlı sayılmaz. Sonuçta bir en fazla iki gün kalabilirsiniz. Gündüz zaten otelde yapılacak bir şey yok, odanızda da vakit geçiremezsiniz. Yatmadan yatmaya bir yere ihtiyacınız varsa işte o zaman olur.
Selenay D.28/06/2016 23:18:14

Harabe  1.0

Nahit Okşan
Tren istasyonuna yakın olduğu için tercih etmiştim özel bir tercihsebebim yoktu ama yine de memnun ayrıldım diyemeyeceğim. Odaları harabeden beter.
Nahit Okşan22/03/2016 12:47:44