Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Osmanbey  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Osmanbey
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Sahip olduğu profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile birinci sınıf kaliteye sahip tatil planlamasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Hotel Osmanbey Niğde merkezinde yer almaktadır. Ücretsiz Wİ-Fİ hizmet ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Hotel Osmanbey  Niğde şehrin eşsiz manzarası aracılığı ile marjinal formun elde edilmesini desteklemektedir.

Osmanbey’e yaklaşık olarak 112 KM uzaklıkta bulunan Hotel Osmanbey Niğde ücretsiz otopark hizmeti aracılığı ile arzu ve taleplerin yanıtlanmasına olanak tanır.Tesisimizde otopark, Tv odası, uyandırma servisi, internet ve 24 saat boyunca açık ön büro bulunmaktadır. Dilerseniz mini bar ve restoran hizmetlerinden de ek ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

özelliksiz bir otel.  3.0

Zeki K.
Geçen ay uzun bir karayolu yolculuğu sırasında biraz dinlenmek için 1 gece bu otelde kaldım. Aslında öyle uzun uzun anlatılacak bir yanı yok. Bildiğiniz klasik şehir içi mi dersiniz, yol üstü mü dersiniz, işte öyle otellerden biri. Sıradan bir oda, klasik bir kahvaltı, “her gün her yerde karşılaşabileceğiniz insanlar” kategorisinde çalışanlar. Ne bileyim sıradan bir yer işte.
Zeki K.26/06/2016 23:05:03

Niğde için bence yeterli  4.0

Güngör Ş
Niğde için bence yeterli.Şehir zaten küçük ve ayak altı bir yer değil.Buna bakılınca bu otel gayet güzel diyebilirim.Rahat ve havadar.Temizlik konusunda beğendim burayı.Çalışan personeller tam yerel şivede ve çok tatlı konuşmaları var :)Yolunu düşerse tercihiniz burası olsun.Konaklamak için Niğde'de buradan daha iyisini bulmak zor.
Güngör Ş23/03/2016 15:00:52