Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Spilos  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Hotel Spilos
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 156,00 ₺

Kusursuz hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Hotel Spilos sahip olduğu sıcak ve samimi profesyonel çalışma ekibi ile kusursuz platformun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Huzurlu ve rahat ortamı siz değerli müşterilerine sunarak memnuniyet derecesini her geçen gün artıran Hotel Spilos İzmir iline yaklaşık olarak 20 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Manisa’nın tüm huzurunu ayaklarınızın altına sererek marjinal bir formun oluşmasına kaynaklık eden Hotel Spilos açık ve kapalı restoran salonlarına sahiptir. Sahip olduğu orman manzarası aracılığı ile tüm yorgunluğunuzun alınmasına yardımcı olan Hotel Spilos otopark, sauna, toplantı salonu, Türk Hamamı, uyandırma servisi, 24 saat boyunca açık ön büro, bahçe, buhar odası, çamaşırhane, ek yatak, havaalanı servisi, jakuzi, jeneratör, oda servisi ve market hizmet vermektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Size göre bir yer  4.0

Merve Yolcu
Şıklığa önem veren biriyseniz tam size göre bir yer. Otel odalarından, spor salonlarına kadar bütün mekanlar detaylıca dizayn edilmiş. Odaları geniş, ve aydınlık. Havuz başı masalarında yemek yerken doğanın tazeliğinden faydalanacaksınız.
Merve Yolcu23/03/2016 10:19:28