Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hotel Tatvan Kardelen  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Hotel Tatvan Kardelen
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

Şehir merkezinde bulunan Hotel Tatven Kardelen Van Gölü'ne yaklaşık 3 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Şehir merkezine ise 20 km olan Hotel Tatvan Kardelen 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Hotel Tatvan Kardelen içerisinde Uydu Tv, elektrikli su ısıtıcısı ve minibar bulunmaktadır. Açık büfe aracılığı ile hizmet veren otelimiz yöresel lezzetler ile her geçen gün farklılık yaratmaktadır. Ek ücret ile kısa zaman zarfı içinde kuru temizleme olanağı sunan Hotel Tatvan Kardelen beklediğinizden çok daha fazlasını almanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.
Hotel Tatvan Kardelen Ahmet Selçuk Mezarlığına farklı bir platformda turlar düzenleyerek memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına kaynaklık etmektedir. Sizler de birini sınıf kalite ile hizmet veren otelimiz ile tatil rotanızı rüya gibi bir gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla tavsiye etmiyorum seçenekleri değerlendirin.  1.0

Yeşim H
İlgi ve alaka burada sıfır. Görünüşü güzel yer olarak güzel ama gel gelelim hizmet ve personelin yapısına berbat. girdikten sonra odamıza çık ha bir tane eleman görelim piyasada kayıp şehir gibi maşallah. Asla tavsiye etmiyorum seçenekleri değerlendirin.
Yeşim H20/06/2016 10:29:17

maalesef  2.0

Serkan S
Şehir merkezinde olmasından alışveriş için çok iyiydi ama otele girer girmez resepsiyona gidip odayı alınca bir çalışanın gelip odayı göstermesini beklerdim galiba otelde resepsiyondan başka çalışan yok. Eşyalarımızı kendimiz yukarı çıkarmak zorunda kaldık.Ama yemeklerine söylenecek sözüm yok yemekleri çok güzel ve lezzetliydi.Sadece yemek içinde burada bir daha tatil yapacak değilim ama tabi ki de.
Serkan S27/03/2016 17:50:00