Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İki Butik Tatil Mekanı  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

İki Butik Tatil Mekanı
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Selimiye’de bulunan İki Butik Tatil Mekanı, yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Deniz’e sıfır konumda olan otel gelen konuklarını aile sıcaklığında karşılamaktadır. Zaten otel bir çift tarafından kurulup hizmete açılmıştır. Onların dilinde burası aşk cennetidir. Buraya gelen misafirlerin aşklarını tazelediği de köy tarafından konuşulmaktadır.

Tatil olursa anca bu kadar olur dedirten bir mekana geleceksiniz. Unutulmuş yada gizli kalmış cennet burası. O kadar mükemmel konuma sahip ki buraya gelip de Dünya ile ilişkinizin kesilmemesi mümkün değil. Tamamen doğal çevre ve temiz atmosferde hiç yapmadığınız tatili burada yapın. Otel sahibi çift zaten sizleri çok sıcak tavırlarla karşılayarak gereken her şeyi yapmaktadırlar. Tertemiz odalar ve köy odaları gibi özel dizayn edilmiş eşyalar. Her konuda doğal ortamda yaşayacaksınız. Yemekleri Selimiye bölgesine özel organik yöresel tatlardan oluşmaktadır.

Geniş bahçenin içinde rengarenk çiçekler oldukça harika görünüm yaratmaktadır. Hem görüntüsü hem kokusu ile bu çiçeklerin yanında gün batımını denize karşı izlemekte sizleri çok farklı dünyalara götürecektir. Sıcak ailenin bu mekanında sıcak bir tatil yapmak isterseniz bekleriz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...