Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İksir Resort Town  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

İksir Resort Town
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 156,00 ₺

Doğu Karadeniz’in en güzel illerinden biri olan Kastamonu’da beklediğinizden çok daha güzel bir tatil yapmak, yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak adına çok iyi gelecektir. Sizlere Daday’dan hizmetin en kalitelisini sunan İksir Resort Town, rahatlığınız ve konforunuz adına beklediğinizden çok daha iyisini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Otelin dış görünümüne baktığınız zaman bile yapacağınız tatilin ne kadar görkemli ve şık olduğunu rahatlıkla anlayacaksınız.

Kartpostallar ya da tuvallerden gördüğümüz yüksek tepede, yeşilliklerin arasına gizlenmiş ev modellerini aratmayan İksir Resort Town Karadeniz’in havasını solumanız adına en iyi şekilde düzenlenmiştir. 
Çam ormanlarıyla kaplı olan Kastamonu Ballıdağ’ın eteğinde kurulu olan İksir Resort Town doğanın harika parçalarından biridir. Ailenizle bir arada güzel günler geçirebileceğiniz bu mekanda dilediğinizin çok daha üstünde kalite elde edebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Denizden daha güzel şeyler var..  5.0

Melek Y
Tek başına kıyıda köşede saklı kalmış yada unutulmuş cennet burası. 4 arkadaş geldik buraya tamam sıkıldık biraz ama rahatlığı ve huzuru buna değerdi. Temizlik konusunda olsun, sessizlik ve daha neler neler var burada. Deniz yok ama ondan daha güzel olan şeyler var mesela huzur var.
Melek Y20/06/2016 13:01:30

ilk defa geldim, çok eğlendim.  5.0

Sevda Y.
Eşimin şirketinin çalışanlar ve aileleri için düzenlemiş olduğu sadece hafta sonunu kapsayan bir mola oldu. Yeri çok beğendim. Kalabalık olduğumuzdan oldukça eğlenceli vakit geçirdik. Zaten hemen hemen herkes birbirini tanıyordu. Odaları da beğendim. Çok şık ve ferahtı. Ama yemeklere bayıldık grupça. Arada bir kendi olanaklarımızla da olsa tekrarlamaya karar verdik. Bizim çocuklarımız küçük olduğundan başta biraz endişelendik. Ama ortam çocuklar içinde oldukça elverişli ve güvenli. Bize artı hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Güzel anılarla ayrıldık.
Sevda Y.25/03/2016 23:10:10