Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ilgaz Armar Otel Yıldıztepe  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Ilgaz Armar Otel Yıldıztepe
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

Kışı, doğayı, kış sporlarını doyasıya yaşayacağınız, huzuru bütün iliklerinizde hissedeceğiniz Ilgaz Armar Otel Yıldıztepe tam size göre. Çankırı’ya 65km, Ankara’ya 195km, İstanbul’a 450 km, Ilgaz ilçesine16 km ve Kastamonu Ankara karayoluna 6 km uzaklıkta bulunan bu tesisimiz size kayak keyfinin yanı sıra ünlü Çavundur kaplıcalarına 40 km yakınlıkta olmasıyla sizi tam bir dinlence altına alacaktır.

Üç tarafı köknar ve sarıçam ağaçlarından oluşan ormanlık dağlar ile çevrili açık alanda bulunan Ilgaz Armar Otel Yıldıztepe çevresinde ki Günübirlik kafeteryalar ve otopark alanları ile size ekstra aktiviteler sunmaktadır. Yıldız Tepe Kayak merkezi planlanırken doğal güzelliğini ve verimliliğini kaybetmemesi için yerleşim alanları, oteller ve otopark alanları kayak pistlerinin 100 m aşağısında bulunan düz arazinin üzerine yerleşmesi düşünülmüştür. Doğaseverler ve kayak severlerin hayatlarında 1 kez olsun uğramaları gereken bir tesistir. Şimdiden iyi eğlenceler.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ne desem bilemedim  3.0

Şahin Y.
Yemeklerinden memnun kalmadığım otel. Hem lezzetsiz hemde az çeşit vardı. Odaların bazıları dar ve 2 kişiyseniz mutlaka büyük oda ayırtın. Kaymak için kullanılan yerler yani pistler daha da düzenli hale getirilebilir.
Şahin Y.24/03/2016 22:33:55