Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İlhan Kardeşler Motel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel tesis  3.0

İlke P
Doğa ile iç içe olmayı sevenler için bence çok güzel bir yer.Yeşillikler içerisinde unutulmaz günler geçirdim, gerçekten çok güzeldi. Bence bölgede ki tesislere göre de oldukça kaliteli hizmet sunuyor. Eğer gelmeyi planlıyorsanız önerebilirim. Keyifli bir tatil geçirdim, önerebilirim.Ağustos ayının sonlarına doğru tekrardan tatile çıkmayı düşünüyorum. Eğer Trabzon’a gelirsem tercihimi bu tesisten yana kullanacağım.
İlke P25/06/2016 21:12:50

Tek kelime rahat, huzurlu, sessiz ve otantik.  5.0

Şeyma H
Bu kadar mükemmel bir manzarada ben daha önce bulunmadım. Eşim sağolsun burayı bulmuş artık nasıl buldu onu da anlamadım ama illa buraya gidelim bu sene deyince kıramadım ve geldik. Mükemmel bir atmosferi var. Aynı zamanda sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri yöresel ürünler olunca nerdeyse kilo alacaktım :) Tek kelime rahat, huzurlu, sessiz ve otantik.
Şeyma H23/06/2016 07:57:42

Rahat,huzur ve sessizlik bir arada  5.0

Mustafa R
Manzara göründüğünden daha güzel.Havası doğal ve kokular muhteşem güzellikte.Ailenizle rahatça dinlenip kalacağınız güzel yerlerden birisi.Saklı göl evlerinden sonra kaldığım en güzel yeşil alan burası.Her şey mükemmel .Tavsiye ederim herkese.Rahat,huzur ve sessizlik bir arada.
Mustafa R25/03/2016 10:02:42