Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İmada Motel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Samimi bir yer  4.0

Asli
Bu yıl tatilimizin 3 gununu orada geçirdik. Tesis denize birkaç adım, yemekler günlük yapiliyor ve ev mutfağı gibi, odalar standart ve temiz, samimi bir aile tarafından işletiliyor, gayet mutlu ayrildik. Tesekkurler
Asli01/09/2017 21:06:45

Lağım kokusu berbattı.  1.0

Ender S
Dışarıdan güzel göründü ama içine girince durum biraz değişti. 3 gecelik bir konaklama planımız vardı fakat daha ilk geceden çıktık otelden. Odamızda bulunan lavabodan lağım kokusu odayı sarınca hadi gelinde kalın. Hemen sabahına çıkış yaptık ve ayrıldık. Tavsiye etmiyorum.
Ender S01/06/2016 11:39:05

Assos Güzelliğinin Parçası  4.0

Merve M.
Annem uzun zamandır Çanakkale'ye gidip tarihi Assos şehrini görmek istiyordu. Geçtiğimiz sömestr tatilinde annemi ve büyük oğlumu yanıma alarak İmada Motel'e gittim. Annem gürültüyü ve kalabalığı çok sevmediği için lüks ve kalabalık otellerde kalmayı tercih etmedik. İyiki de etmemişiz. Güler yüzlü personelinin özel ilgili bizi oldukça şımarttı. Bunun dışında motel bünyesinde bulunan yemekler ve konfor da bizim rahat birkaç günlük tatil geçirmemizi sağladı. Üstelik Assos'a yakın olması da bizim işimize geldi. Tekrar İmada Motel ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Merve M.04/03/2016 10:58:24