Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

İmbat Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

İmbat Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 260,00 ₺

4 yıldıza sahip İmbat Hotel tatil memleketi Aydın Kuşadası’nda bulunmaktadır. Egenin maviliklerinde rüya gibi bir tatil için Kuşadası’nda hizmete açılan İmbat Hotel kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermektedir. Muhteşem Ege denizinin panoramik görüntüsünü bulabileceğiniz otelimizde mükemmel bir tatil yapmak artık hayal değil… Maviyle yeşilin buluştuğu tam bir doğa harikası olan bu enfes mekânda tatil yapmayı kim istemez ki? Otelimiz bünyesinde çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

Uyandırma hizmeti, ücretsiz otopark hizmeti, pub ve lounge hizmeti, kat temizliği, yangın alarm sistemi, uzman ve güler yüzlü personeliyle 24 saat açık resepsiyon hizmeti, tur masası hizmeti, bebek ve çocuk bakım hizmeti, döviz alım satım hizmeti gibi özellikler sizler için sunulmaktadır. İmbat Hotel Kadınlar plajına yürüme mesafesinde yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çocuklarımla daha önce yapmadığım bir tatili yaptım burada.  4.0

Arzu A
Çok memnuniyetle ayrıldığımız bir otel. Konum olarak daha iyisinde kalmadım bu bölgede. Her sene bu tarafa geliriz ama burada ilk defa kaldık ve bizleri şaşırttı açıkçası. Hem güzelliği hemde yardımseverliği ile burası harika bir yer. Denizi aynı zamanda çok temiz ve derin değildi. Çocuklarımla daha önce yapmadığım bir tatili yaptım burada.
Arzu A08/06/2016 09:35:08

ailecek huzurlu 1 hafta geçirmiştik  4.0

Erhan P.
Huzurlu zaman geçirmek için ailecek gittiğimiz geçen yaz tatilinde kaldık burada 1 hafta kaldık ve oldukça da memnun olmuştuk hatta dönerken annem seneye de gelelim ben burayı sevdim dedi ve babamdan bir sonraki yaz için sözünü bile almıştı. Odaları konforluydu ve çalışanların güler yüzlü olması, otelin temizliği çok iyiydi. Sanki dört değil de beş yıldızlı bir otel gibiydi. Sabahları deniz manzarasıyla gözlerimizi açmak muhteşem bir duyguydu. Plajı zaten çok güzeldi. Bahçesi de yemyeşildi ve havası çok temizdi buranın. Zaten Ege Denizi’nin mavi sularının serinliği hiçbir şeye değişilmezdi.
Erhan P.20/03/2016 15:24:09