Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

In Stone House  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

In Stone House
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Kapadokya tatilinde rahat konaklama olanaklarıyla müreffeh ortamında misafirlerini Peribacalarıyla ünlü Çavuşin Köyü’nde ağırlayan In Stone House, Kapadokya’nın eşsiz güzellikleri arasında konaklamanıza olanak tanıyor. 1986 yılında kurulan pansiyon, güler yüzlü personeli ile misafirlerini ağırlarken, odalarında sunduğu konforuyla en iyi şekilde dinlenmeyi sağlıyor. Ailece çıktığınız tatil günlerinde huzurlu, sessiz ve doğayla iç içe bir ortamda kalmak isteyenler için birebir önerilebilecek In Stone House ile rahat ve keyifli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Doğa yürüyüşü için oldukça elverişli yerlere (Göreme Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Meskendir, Kapadokya Peri Bacaları, Göreme Bağlıdere Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi) yürüme mesafesinde yer alan In Stone House’tan çıktığınız an kendinizi doğayla kucak kucağa hissedeceksiniz.

3 kemer odası, 1 şark odası ve 10 adet standart oda olmak üzere 14 odası bulunan In Stone House’un, tüm odalarında; duş, WC ve ısıtma sistemi bulunmaktadır.  Tüm pansiyon birimlerinde ücretsiz Wİ-Fi hizmeti sunulmakta olup 2 adet teras, açık ve kapalı restoranları bulunmaktadır. Ayrıca, pansiyon bünyesinde günübirlik gezi turları düzenlenmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu yeri seviyoruz  5.0

Annerrima
Bir otel gerçekten ucuz ve eğlenceli, her şey mükemmeldi. Akhmed, gerçekten iyi bir ev sahibi ve ilgi mükemmel bir yer biliyor, ve hatta hikaye ve mağara kiliseleri sanatı. Yemek ve menü gerçekten çok farklı ve tipik.
Annerrima26/01/2016 17:08:06

Sessiz sakin güzel  5.0

Murat Dinç
Kapadokya' nın güzel köyü Çavuşin' de şirin bir otel. Odalar temiz, personel güleryüzlü ve yardımsever, kahvaltı doyurucu, fiyat fayda dengesi iyi. Sessiz ve sakin yerleri seviyorsanız Çavuşin, Çavuşin' de kalacaksanız İn Pension tavsiyemdir.
Murat Dinç26/01/2016 17:07:17