Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Justiniano Club Belek Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Justiniano Club Belek Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 140,00 ₺

Belek şehir merkezine 1 km. mesafede konaklama hizmetlerinin en iyisini sunan Justiniano Club Belek Otel, yaz aylarında sizi yalnız bırakmayacak. Olanakları ve imkanlarıyla hayal ettiğinizden daha iyi bir tatil yapma fırsatı sunan otelin tüm odaları klimalı olup, banyo, duş malzemeleri, saç kurutma makinesi, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Kendine ait yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, su kaydırakları, plajı olan otel, deniz keyfine ulaşmanız için en iyi imkanları sizlere sunmaya hazır. Dilediğiniz zaman hizmetlerinden faydalanabileceğiniz Justiniano Club Belek Otel, 5 yıldızlı tesis hizmeti sunmaktadır. Aile odası, restoran, Coffeterya alanlarının da bulunduğu otelde geçireceğiniz zamanlardan oldukça memnun kalacaksınız.

Hayal ettiğinizden daha fazlasına ulaşmak için tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. Antalya Havaalanına 21 KM. mesafede yer alan Justiniano Club Belek Otel ile daha fazlasına ulaşacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Okul tatili ve şectiğim otel  4.0

Sinem V.
Okullar yaz tatiline girince ve güzel bir karne ile babamı kolayca ikna ettiğim bir tatil oldu. Üstelik aile fertlerim otel seçimini bana bıraktılar ki bu en zor kısmıymış yani direk giderek eğlenmek daha kolay. Bir çok yorum okudum ve bu otele gelmeyi uygun buldum. Aynen yazılanlar doğruymuş. Fazlası var eksiği yok. Otel ailem tarafın dan da beğenildi.
Sinem V.23/03/2016 01:40:30