Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaçkar Resort  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Kaçkar Resort
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Huzurun doğada olduğunu bilenler tatil zamanlarında sıcak yerlere değil de Karadeniz gibi hem daha serin hem de doğanın bütün negatif enerjiyi alıp götüreceği yerleri tercih ederler.

Bu yerlere verilebilecek en güzel örneklerden birisi hatta belki de en güzeli Rize Ayder Yaylasıdır. Öylesine güzel öylesine huzur kokar ki eve dönüş yolunda içinizi bir hüzün kaplar. Ayder  Yaylası’nda bulunan Kaçkar Resort, içinizi ısıtacak bir yerdir. Tek sezon değil, yılın her zamanında açık bulunması konukları için düşündüğü son derece olumlu bir detaydır. Böylece sadece bir zaman dilimine sıkışıp kalmaz, dilediğiniz her an konaklayabilirsiniz.

Ücretsiz hizmetler arasında otopark ve internet erişimini bulabilir, odalarda bulunan seramik kaplı özel küvetlerde duş keyfini çıkarabilirsiniz. Manzaralı balkonlara sahip olan odalarında ise uydu tv’den elektronik kasaya kadar her türlü donanıma rastlayabilirsiniz. Sizlerde en iyisini hak ettiğini düşünenlerdenseniz Kaçkar Resort ile bu düşüncenizi gerçekle kavuşturabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...