Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kadim Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Kadim Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Mardin merkezde bulunan Kadim Otel, 19. Yüzyıldan kalma tarihi bir taş oteldir. Mimaride, Mardin’e özgü taş yapılar kullanılan tam 18 odası ve terası vardır. Merkezde olmasından dolayı her yere yalnızca 5 dakikalık bir mesafededir. Ücretsiz Wi- fi hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca banyo, wc, restoran gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

24 saat hizmet veren resepsiyon hizmetimizle oda servisimiz bulunmaktadır. Temiz odalarda havlu, geniş dolaplar, düz ekran TV, banyo hizmetlerimiz vardır. Huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız rezervasyonunuzu hemen yaptırın. Kadim Otel ayrıcalığından faydalanmaya başlayın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizler bu sektörden men edilmesi gerekenlerdensiniz.  1.0

Ayfer K
Parayı alıyorsunuz da bu kadar berbat bir yerde nasıl yapacaksınız bu işi anlamadım. Odalar pislik içinde haşereler basmış benimle rahat rahat yatıyorlar geceleri. Berbatsınız sizler bu kadar rezilliği hayatımda görmedim de yaşamadım da ama sayenizde burada yaşadık şükür.
Ayfer K21/06/2016 09:03:03

Bir daha önünüzden geçmem.  1.0

Demir H
Rica ediyorum biraz hizmet verin.Bu ne arkadaş.Rezalet diyorum başkada birşey demiyorum.Madem bu işi yapıyorsunuz hakkını verin aldığınız paranın.Gece odamda böceklerle samba dansı yaptım.Maşallah çok da güzel dans ediyor böcekleriniz.Wc ye girdim daha da 3 ay girmem bir yerde.Hizmetiniz o kadar güzel ki bayıldım:)Bir daha önünüzden geçmem.
Demir H 24/03/2016 07:07:50