Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kapadokya Kral Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kapadokya Kral Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 173,00 ₺

Krallara layık bir tatil sizin ve ailenizin çoktan hak ettiği bir hediye değil mi? Bizce evet. Burada kendinizi kral ve kraliçeler gibi hissedebileceğiniz  muhteşem hizmetler sizi bekliyor. Dekorasyonu, mimarisi, otel oda ve genel hizmetleri ile temizliği tam anlamıyla görülmeye ve yaşanmaya değer nitelikte. Kapadokya Kral Hotel eşliğinde dinlencenizi çok daha mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Durmayın, hemen kendinizi şımartmaya başlayın.
 Kapadokya Kral Hotel, eski Ürgüp manzaralı terası, internet, merkezi ısıtma, disko, lobi bar, restoran, Balkon, Banyo, Eşya Dolabı, Fön Makinesi, Havlu, Internet, Klima, Mini Bar, Oda Temizlik, Telefon, Buzdolabı, Televizyon, Çalışma Masası, Ütü, Uydu Yayını ve daha otel genel hizmetlerinde birçok olanakları ile sizlere merhaba diyor. Hemen rezervasyon yaptırın ve fırsatlarımızdan yararlanın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

genel anlamda rahatça kalınacak temiz yer.  4.0

Firuze A
Kapadokya gezimizde bu otelde kalmıştık ve ilk defa geldik. Otele ilk girişten itibaren bizlere gösterilen ilgiden gayet memnun kaldık ve mutlu olduk. Tertemiz yer aynı zamanda yemekleri çok lezzetli. Konum olarak güzel. genel anlamda rahatça kalınacak temiz yer.
Firuze A07/06/2016 06:59:38

mimarisi kadar hizmet kalitesi degüzeldi  4.0

Kaan T.
Adında da olduğu gibi krallar gibi ağırlamışlardı. Çok rahat ettik ve oldukça da keyifli vakit geçirmiştik. Üç arkadaş üç gün kalmıştık burada ve otelim mimarisi dekorasyonu çok iyiydi. Farklı bir hava soluduk burada. Çalışanlar bizimle çok güzel ilgilendiler ve bu süreçte de hep gülümsüyorlardı. Yemekler çok lezzetliydi. Zaten Kapadokya’nın güzelliğini anlatacak kelime yok bence. Otelin konumunu da çok beğendik ve doyasıya gezdik. Bir kaz daha bu taraflara gelirsek ki çok istiyorum, yine bu otelde kalmak istiyoruz.
Kaan T.17/03/2016 11:31:52