Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karaaslan Alabalık Kamping Bungalow Tesisleri  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Karaaslan Alabalık Kamping Bungalow Tesisleri
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

Alabalık keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz tesisimizde günlük ve taptaze alabalıklar sizleri sofralarımızda beklemektedir. Yılın her ayında hizmet veren Karaaslan Alabalık Kamping Bungalow Tesisleri sizler için unutulmaz bir tatil ve konaklama hazırlamıştır. Her yıl yüzlerce insanı tesisimizde konuk etmekten onur ve gurur duymaktayız. 
Odalarında huzuru ve güveni tadabileceğiniz otelimizde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Güler yüzlü ve işinde deneyimli personeliyle her zaman en iyi hizmeti sunan Karaaslan Alabalık Kamping Bungalow Tesisleri, sizlere ezber bozduracaktır. Yılların verdiği tecrübeyle 1994 yılından bu yana Yuvacık barajında hizmet veren tesisimiz turizm sektöründe çığır açmış yegane otellerdendir. Karaaslan Alabalık Kamping Bungalow Tesisleri sizleri de misafir etmekten onur duyacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.  5.0

Orhan Mete
Karımla tesadüfen bulduğum ve arayıp geldiğim bir yer. Yeşilliği olsun kaldığımız odaların temizliği ve manzarası olsun her şey mükemmel ötesi burada. Aile ile kalınabilecek ve bu fiyatlara inanın buradan daha iyisi yok. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
Orhan Mete25/05/2016 09:53:00

Bağımlılık yapan bir tatil.  5.0

Şakir Ç.
Eşime söylemeden aylar önce rezervasyon yaptırdığım tesise gitmek işin yola çıktığımda arabanın içinde herkeste bir merak vardı. Tesise ulaştığımızda yeşilin büyüsüne kapılmış gözleri görünce bende doğru bir iş yaptığımı anladım. Kaldığımız ahşap odalar uyurken huzur veriyor. Tesis geneli çok güzel dekore edimleş. Bir bakıyorsunuz. Çardakta çay içiyorsunuz, bir bakıyorsunuz derenin sesini dinliyorsunuz. Gerçekten zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. Otelin en önemli özelliği ise kendi yetiştirdikleri alabalıklar. Kiremitte alabalık keyfini başka hiçbir yerde bu kadar muhteşem olmamıştı. Gözümüzün gördüğü her yer yemyeşildi. İnsan oksijen aldığını hissediyor. Güzel geçen dört günün ardından tesisten ayrılırken bir yanımız mutlu bir yanımız üzgündü. Şimdi evde bulunan herkes tekrar gitmemiz yönünde baskı yapıyor. Bağımlılık yapan bir tesis.
Şakir Ç.06/02/2016 15:01:15