Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karadut Cave Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Karadut Cave Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 72,00 ₺

Tarihi bir taş binada faaliyet gösteren Karadut Cave Hotel, Göreme Vadisi'nin panoramik manzarasını sunmaktadır. Tesiste, ısıtma sistemi ve özel banyo ile donatılmış mağara odalar veya taş odalar mevcuttur. Cave Hotel Karadut'un zarif bir şekilde dekore edilmiş odaları bir gardırop içermektedir. Bazı deluxe odalarda spa küveti bulunmaktadır. Odalarda ücretsiz olanaklar ve saç kurutma makinesi standarttır. Karadut Cave Hotel de her gün açık büfe tarzında kahvaltı servis edilmektedir. Ayrıca, Ürgüp şehir merkezinde yerel ve uluslararası yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz birçok restoran vardır. Otelin büyük avlusunda şemsiyelerin gölgesinde oturup yorgunluk atabilirsiniz. Otel personeli balon turları, Kapadokya turları veya doğa gezileri ve binicilik turları gibi etkinlikler düzenlemenize yardımcı olabilir.
Karadut Cave Hotel, Ürgüp şehir merkezine 10 km'den daha kısa mesafede, Nevşehir şehir merkezine 13 km uzaklıktadır. Kayseri Erkilet Havaalanı ise 75 km mesafededir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.. 

.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rahatlık ve huzur isteyenlerin son durağı burası bence.  4.0

Bülent Ye
Harika bir iki gün geçirdiğimiz bu otelde mükemmel bir hizmet konfor ve rahatlık da cabası.Çalışanların güler yüzü samimiyeti yardımseverliği ve içten oluşları tatilimize renk kattı. Resimlerde görünenden daha güzel burası. Rahatlık ve huzur isteyenlerin son durağı burası bence.
Bülent Ye08/06/2016 15:18:48

Yorumlar sayesinde güzel 1 hafta  4.0

Muttalip U
Eşimle Kapadokya tarafına gelmeye karar verdik ve otel araştırmasına girdik.Tabi ki yorumlara bakarak yol izledik.Karadut Cave Hotel yorumları oldukça olumluydu.Kararımızı bu yönde verdik geldik.Asılsız yorumlar olmadığını gördük ve gerçekten çok eğlendik burada.Yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederiz,sayenizde güzel 1 hafta geçirdik.
Muttalip U19/03/2016 14:20:17