Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karahan Otel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Karahan Otel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Bozcaada’da sizlere hizmet sunan Karahan Otel sizlere yılların sunduğu tecrübe ve deneyimle hizmet vermektedir. Bölgede özel bir plaja sahip Karahan Otel sizlere özel ve ayrıcalıklı tatil yaşama fırsatı sunmaktadır. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bu özel ortamda siz ve sevdikleriniz gönüllerince eğlenebilir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 2009 yılı Temmuz ayında hizmete giren otelimiz müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktadır. 
Odalar günlük olarak temizlenmekte ve her gün çarşaflar değiştirilmektedir. Klimalı odalarımızda yüzde yüz rahatlık garantisi veriyoruz. Yazın serin kışınsa sıcak olan odalarımızda özel banyo ve banyo sistemleri bulunmaktadır. Karahan Otel güler yüzlü personeli ve hiç bitmeyen enerjisiyle yıllara meydan okumaya devam etmektedir. 

.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evinizde ki huzur  5.0

Özden Tuğba Yumruk
Evinizde ki huzuru,rahatlığı otele taşımışlar.Otelde günlük olarak odalar temizleniyor, çarşaflar değiştiriliyor ve hijyen için gerekli önlemler alınıyor. Klimalar ayarlanabilir olduğu için hangi mevsimde giderseniz gidin sıcağı,soğuğu ayarlayabiliyorsunuz..
Özden Tuğba Yumruk25/03/2016 20:37:49