Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karataş Apart Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Karataş Apart Otel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Konaklama merkezleri arasında sahip olduğu vizyonu ile tanınan Şahser Apart Otel doğanın eşsiz manzarasını sizler ile paylaşarak konforlu hizmet planlamasını ön plana çıkarmaktadır. Memnuniyet derecesini her şeyden önce tutarak rüya gibi bir tatil yaşamanıza olanak tanıyan Şahser Apart Otel sahip olduğu konumu ile kusursuzluğun elde edilmesini desteklemektedir.
 Şahser Apart OteL otopark, plaj, TV odası, uyandırma servisi, bahçe, ön büro, emanet kasa ve internet hizmeti sağlamaktadır. Şahser Apart Otel’in tüm odalarında banyo, balkon, eşya dolabı, havlu, ocak, TV, tuvalet ve uydu yayını yer almaktadır. Uygun fiyat aralığı ile tanınan Şahser Apart Otel aynı zamanda ek ücret talebinde bulunarak ek yatak, çamaşırhane, bar cafe ve restoran hizmetlerinden de yararlanmanızı sağlamaktadır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey güzeldi ve çok harika.  4.0

Mahmut R
Güler yüzlü samimi ilgili personeli mi anlatıyım, odaya girdiğimizde mis gibi beyaz sabun kokusunu mu, otelin ne kadargüzel yer olduğunu mu? Hangisini anlatsam yine cümleler eksik kalacak eminim. İnanın burayı yaşamadan ne anlatsam anlayamazsınız. Bu kadar mükemmel ötesi bir yerde kalmadım daha önce. Her şey güzeldi ve çok harika.
Mahmut R16/06/2016 08:51:02

Siz çözmüşsünüz bu işi :)  1.0

Melahat41
Otel dökülüyor, kapısından tutunda, penceresinden balkonun korkuluklarına kadar, çocuklarımız çıkamıyordu, klimanın balkona yayılan suyu da cabasıydı. Dolaplardaki mutfak eşyalarını kullanmak mümkün değildi, küf kokuyordu. Yatak yine öyle.O kadar memnun kaldım ki anlatamam :) Siz çözmüşsünüz bu işi :)
Melahat4128/03/2016 09:03:01