Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kardinal Bağ Evi  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Kardinal Bağ Evi
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kuş seslerinin eşsiz melodisinin eşliğinde zeytin ağaçlarının gölgesinde bir eliniz sıcak bir çaya uzanırken bir elinizde uzun zamandır ihmal ettiğiniz kitabınıza daldığınızı hayal ettiğinizde bu hayali gerçeğe dönüştürecek adresin Kardinal Bağ Evi olduğunu bilmelisiniz. Hatta adaya tatil için gelip daha sonra adalı olmaya karar veren bir ailenin işlettiği bağ evi sayesinde adalı olmanın sırasının size geldiğini bile düşünebileceksiniz. 
Kardinal Bağ Evi bağımsız girişli tertemiz konaklama birimleri ile sizlere ev konforunu hissettirecek kadar sıcak bir ortam sunuyor. Kalan misafirlerin de yorumlarından anlaşılacağa üzere adanın en zengin en keyifli kahvaltısını tadabileceğiniz bağ evinde stresin tanımını bile unutarak huzurlu, sesiz sakin ve doğanın tam kalbinde bir tatil geçireceksiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Buradan iyisi çok zor  5.0

Altay D
Bir hafta kaldık ve gerçekten çok iyi geldi. Yeşil bir mekanda harika zaman geçirdik. Yemeklerinden odalarının güzelliğine kadar enkadar anlatsam yine yetersiz kalırım. gidip görmeniz lazım. Ama samimiyetimle söylüyorum fiyatına göre buradan iyisi çok zor bulunur.
Altay D23/05/2016 11:13:17

Çok Memnun Kaldığım Bir Oteldi  5.0

Mehmet C
Eşsiz manzarası ilke huzur dolu bir tatil geçirmemizi sağladı. Her şey mükemmel. Tüm personeller bize karşı çok ilgili davrandılar. Hizmette asla sınır tanımayan personeller var. Akşam yemeklerinin tadı çok güzel. Kahvaltı mükemmel. Her sabah yöresel lezzetler deniyoruz. Köy tatili yaşamak isteyenlerin ilk seçimi olacak nitelikte. Cennet yuvası diyebilirim. Sizi sakin ve huzur bir ortam karşılıyor. Aileniz ile beraber keyif dolu günler geçirebilirsiniz. Eminim pişman olmayacaksınız. Bu sezon tekrardan Kardinal bağ evini tercih etmek istiyorum.
Mehmet C16/01/2016 23:14:04