Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 440,00 ₺

Kartalkaya'da gayet lüx bir butik dağ oteli olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, tüm konuklarını kendilerini çok özel hissedecekleri, zengin tatil olanakları içerisinde unutulmaz bir tatile davet ediyor. Türkiye'nin bu en ünlü kayak merkezinde, üstün hizmet kalitesi, ilginç mimarisi ile göz dolduran Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort klasik tatil anlayışından tümüyle farklı,  eşsiz olanaklar sunduğu siz konuklarına 1,5 milyon m2 alana sahip pist alanında, kayak sporunun en yeni teknolojik ekipmanları ile hizmet vermekte.
Dekorasyonunda kullanılan seçkin malzeme ürünlerin yanısıra direkt telesiyeje ulaşma imkanı sunan mimarisiyle de ayrıcalığını farkettiren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort üst kaliteli ürünlerle gerçekleştirdiği ikramları, dünyaca ünlü marka ürünleri ile süslenmiş odaları ile de benzerlerinden ayrılmakta.
Odalarında, banyo, tuvalet, tv, telefon, fön makinesi, bulunan otelin, uydu ve internet yayını da bulunuyor.
Kayak severlerin çok seçkin bir tatil için tercih edecekleri, dağ manzarası eşliğinde, özenleive kaliteli bir hizmet bulacakları otelde tabi ki oda servisi de mevcut.

.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gerçek tatil yapmak isteyenler buraya  4.0

Eren Çelik
Gittiğim en iyi otellerden biri hizmeti ve sakin ortamı gerçekten keyif almanızı sağlıyor.Tatil yapmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir otel olduğunu düşünüyorum.
Eren Çelik19/10/2014 09:53:25