Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kayı Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Kayı Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Kastamonu merkezinde iş görüşmesine ya da iş toplantısına gittiğiniz zamanlarda sizi sıcaklığıyla karşılayacak bir konaklama adresi arayanlardan iseniz siz değerli misafirlerine en iyi hizmetleri sunan Kayı Otel ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğinizi söylemek istiyoruz. Yenilenen mimari tasarımı ile oda hizmetlerinde sunduğu, banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz kablosuz internet hizmetiyle hem işlerinizi daha rahat halletmenize hem de dinlenmede mükemmel konfora ulaşmanızı sağlıyor. Kayı Otel, şehir merkezine yürüme mesafesinde olup, ulaşım araçlarına yakın mesafededir. Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini restoranında yiyebileceğiniz otelin hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otogara 5 dakika, havaalanına 10 km. uzaklıkta yer alan Kayı Otel sayesinde beklediğinizden daha rahat bir dinlenme imkânına sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

tavsiye ederim.  4.0

Polat C.
Kastamonu eşimin memleketi. Her ne kadar bütün ailesi yıllar önce buraya taşınmış olsa da onun manevi bağı hala devam etmekteydi. Gerçekten de bahar aylarından başlayarak yaz sonuna kadar temiz havası ve yeşil doğası ile insanın içini kabartan bir yer. Yıllardır en büyük hayalini gerçekleştirmek ve oradan bir ev almak için geçen yaz gittik ve Kayı Otel’de ilk olara 1 hafta, sonrasında evin tadilatı için de 15 gün kaldık. Temiz ve rahat oluşu nedeni ile ikinci kez de burayı tercih ettik. Odaları da oldukça iyi, fiyat olarak da müsait. Yine kalırım diyemeyeceğim, artık kendi evimizde kalırız kısmetse. Yine de gideceklere tavsiye ederim.
Polat C.25/03/2016 13:33:14