Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kirazlı Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kirazlı Suites
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 178,00 ₺

Kuşadası merkezine yalnızca 13 km uzaklıkta bulunan Kirazlı Suites ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasındaki mesafe de yaklaşık 74 kilometredir. Muhteşem manzaraya hakim bir yamaçta bulunan Kirazlı köyünde yer alan tesisin tüm alanlarından internete bağlanabileceğiniz gibi tüm konaklama birimlerinde konaklama esnasında ihtiyacınız olabilecek ekipmanları da bulabilirsiniz. 
Ahşap kaplama zeminleri, tüller ve sıcacık renkli kumaşlar ile zenginleştirilmiş dekorasyonu, bahçesindeki havuzu ve dinlenme alanları ile rüya gibi bir tatil vaat eden Kirazlı Suites bünyesinde yalnızca 4 tane konaklama birimi bulunduğu için kalabalık aileler ya da arkadaş grupları tesisin tamamını rezerve ederek kendi evlerinde tatil yapmanın keyfini çıkarabilirler. Yerel mutfağın doğal, sağlıklı ve lezzetli tatlarını da deneyimleme şansı bulacağınız otelin konaklama bedelinin de oldukça makul seviyelerde gezindiğini ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şirin ve tatlı bir yer kısacası.  5.0

Abdullah L
2 aile tatile karar verince çocuklarımız netten bakarken burası denk gelmiş. Açıkçası çocuk aklı dedik yine de baktık fiyat konusunda telefonda anlaşınca geldik. İlk girdiğimiz anda başladı mükemmel bir tatil. Bekletmeden odalarımızı verdiler ve harikaydı. Tam donanımlı hepsi. Akşam yemeklerini açık havada havuz kenarında yedik. Şirin ve tatlı bir yer kısacası.
Abdullah L31/05/2016 08:57:23

Tavsiye edilmiş bir otel  4.0

Ahu L
Merkez yakın bir otel olması idealdi. Eşimin arkadaşının tavsiye etmesi üzerine bu otelde konaklamaya karar vermiştik. Hizmet anlayışı güzeldi, personeller müşterilerine karşı ilgili alakalı davranıyorlar. Türk mutfağından lezzetler denedik. Güzeldi diyebilirim. Bence burası kiralı köyünün en güzel otellerinden biri. Mekana doğal yaşam ortamı hakim. Huzur verici bir atmosfer var.Beklentilerimi karşıladı. İyi ki tavsiye üzerinde bu otele gelip kalmışız diyorum.
Ahu L07/02/2016 15:45:47