Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kırçuval Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kırçuval Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

İşte Malatya’nı kalbinin attığı yer. Merkeze olan konumu sizlerin, istediğiniz her türlü sosyal ve eğlence alandaki etkinliklere ve ulaşım merkezlerine yakınlığı doğrultusunda eşsiz bir konaklama alanı. Kırçuval Hotel, Malatya’nın ilk yerleşim merkezi olan Aslantepe Höyük kültürü ve tarihini sürdüren ve bir taraftan da yeni kentsel yaşamın en gelişmiş ticaret merkezleri, sanayi ve tıp alanlarındaki büyümeler, çevre illerden gelen misafirlerimize harika bir fırsat kenti olmuştur. Otelimize gelen ziyaretçilerimiz de bu mozaik zaman içindeki pırıltılı hizmet olanaklarından faydalanarak memnun bir şekilde ayrılmışlardır. Güler yüzlü personelimiz ve sizlere vereceğimiz harika hizmetlerden çok memnun kalacaksınız.
Kırçuval Hotel, odalarında Uydu TV ve emanet kasaları bulunmaktadır. Şehir manzaraları odalarımızda ayrıca balkon keyfi, banyo, saç kurutma makinesi gibi olanaklar sağlanmaktadır. Sabahları açık büfe Türk kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri ile 24 saat oda servisimiz vardır. Malatya Havaalanına 27.5 km uzaklıktaki otelimize hepinizi bekliyoruz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bakımlı ve sade bir ev burası.  4.0

Metin Y
Bu kadar mükemmel bir yapının Malatya'da olması şaşırttı açıkçası. Tamam şehir güzel ama bu otel daha çol metropol şehirlerde olduğu için. Neyse odaları gayet temiz ve çok donanımlı aynı zamanda yemeklerinden sabah kahvaltısına kadar her şey güzel. Ses yok, personel rahatsız edici hareketlerde bulunmuyor daha ne olacak bakımlı ve sade bir ev burası.
Metin Y20/06/2016 08:52:44

Seneye görüşürüz  5.0

Metin K.
Merkezi konum olarak güzel bir otel. Personelden ve işletme sahiplerinin ilgisi beni ve kuzenimi memnun etti. Fiyat durumu da gayet iyi bir otel. Odalar geniş ve çok konforlu özellikle otelin odasının şekli çok farklı buldum. Göze hoş ve itap eden bir yapısı var. Akşam çay içerken huzurlu olduğumu hissettim. Otelde severek ve içim rahat bir şekilde kaldım. Seneye amcam ile de geleceğim Malatya da daha çok işimiz var.
Metin K.28/03/2016 19:37:40