Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kırkpınar Suites Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kırkpınar Suites Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sapanca’nın en özel konaklama merkezleri arasında yer alan Kırkpınar Suites Otel kusursuz planlamalar aracılığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün tercih edilme sebeplerini artıran Kırkpınar Suites Otel sahip olduğu vizyonunu geliştirerek farklılığın ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. 
Tesisimiz uyandırma servisi, otopark, 24 saat boyunca açık ön büro ve internet hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret ödeyerek doktor ve araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Kırkpınar Suites Otel’in odaları çalışma masası, havlu, TV, tuvalet, banyo, buzdolabı, havlu ve fön makinesi aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. 
Tesisimiz jogging hizmeti de vermektedir. Profesyonel çalışanları ile farklılığın enlerde yaşamasına imkân tanıyan tesisimiz aynı zamanda doğanın tüm güzelliklerini seyre çıkmanız adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İş seyehati  4.0

İlknur B
İş seyahati amacı ile bu otel de 4 gün 3 gece boyunca konakladım. Sadece akşam vakitlerinden otelde kalma fırsatım oldu. İş seyahatleri için ideal bir otel bence. Personellerin ilgi ve alakası beni memnun etti açıkçası. Fakat ortam biraz gürültülüydü. Özellikle gece geç saatlerde kapılar hızlı bir şekilde kapanıyordu. Bu durumda oldukça rahatsız oldum. Bunun haricinde herhangi bir problem yaşamadım. Bu arada hijyene önem vermeleri de güzel.
İlknur B26/05/2016 02:23:35

bir dahada asla değil kalmak önünden geçmem.  2.0

Fatik Ahmet R
Gecelik yada iş amaçlı kalanlar için ideal fakat tatil için olmaz.Kaldım seçeneğim yoktu ve rezil oldum.Otelde bir sürü ses duramadım ki.Gece özellikle kapılar çat çat çarpılıp durdu.Yetkili arkadaşlara söyledim oralı bile olmadılar.Hiçte memnun kalmadım açıkçası.Zaten 2 gece kaldım bir dahada asla değil kalmak önünden geçmem.
Fatik Ahmet R26/03/2016 13:38:40