Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kırkpınar Yeşil Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kırkpınar Yeşil Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 559,00 ₺

2008 yılından beri hizmet veren Kırkpınar Yeşil Otel sahip olduğu hizmet kalitesi sayesinde tercih edilme sebeplerinin artmasını desteklemektedir. En çok tercih edilen oteller arasında yer alan Kırkpınar Yeşil Otel çalışma prensipleri doğrultusunda vizyonunu geliştirmektedir. 
Sahip olduğu otantik yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan Kırkpınar Yeşil Otel ek ücret karşılığında restoran, araç kiralama, doktor, ek yatak, havaalanı servisi ve kuru temizleme hizmeti sunmaktadır. 
Kırkpınar Yeşil Otel’in odalarında mini bar, havlu, klima, banyo, eşya dolabı, uydu yayını ve tuvalet yer almaktadır. Profesyonel ekipmanları ile kusursuz hizmet planlamasının ön plana çıkmasına kaynaklık eden Kırkpınar Yeşil Otel tüm arzu ve taleplerin kısa zaman zarfı içinde yerine getirilmesine olanak tanımaktadır.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey için teşekkürler  3.0

Ela M
Buraya geçtiğimiz yaz sezonunda 3 kız arkadaş beraber gelmiştik. Keyifle kaldığım tesislerden bir oldu. Keyif dolu sakin ve sessiz bir tatil geçirdim. Otel hakkında hep iyi yönde yorumlar yapmıştı. İyi yorumlar bu oteli tercih etmem için yeterli bir sebepti. Gelecek temmuz ayında kızlarla tekrardan tatile çıkmayı düşünüyoruz. 15 günlük tatilimizin bir haftasında bu otelde kalacağız. Şimdiden rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum, bizimle ilgilenen personeller çok teşekkürler
Ela M26/05/2016 02:27:56

Güzel olduğu söylendi  5.0

Rıza B
Ben kalmadım ama kalan birinden dinledim.Oldukça güzel yer olduğunu söyledi heveslendik ama parasına bakınca kalamayız maaşlı çalışan adamlarız sonuçta.Fakat resimlerine bakmakla yetindik doğrusu:) İnşallah bir gün bizde kalırız böyle yerlerde.
Rıza B26/03/2016 13:53:49