Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kıyıköy Hotel Endorfina  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kıyıköy Hotel Endorfina
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Rüzgarlı tepe olarak adlandırılan sadece ülkenin değil dünyanın en eşsiz köşelerinden, en muhteşem manzaralarından birini Kıyıköy Hotel Endorfina nın birbirinden şık odalarından, balkonundan ve bahçesinden seyretmek ister misiniz? Mavi ve yeşilin dansına tanık olacağınız bu tesis adeta düşler dünyasına açılan bir kapı vazifesi görüyor. Karadeniz’in hırçın dalgalarının dövdüğü kıyılar önünüzde Istranca ormanlarının yeşilin her tonuna boyanmış devasa gölgesi arkanızda yılın her mevsimi bambaşka bir anıyı paketleyip eve götüreceğiniz hotel 2006 yılından bu yana konuklarını ağırlıyor. 
Kıyıköy Hotel Endorfina bünyesinde 50 kişilik toplantı salonu da bulunuyor. Yarım pansiyon olarak hizmet veren otelin fiyatları da oldukça makul. Özel organizasyonlar için bu fiyatlar çok daha indirimli hale dönüşebiliyor. Mutfağı da oldukça iddialı olan otelde özellikle mevsiminde sunulan ızgara kalkanı mutlaka denemenizi öneririz. Otelde sadece deniz mahsulleri değil yöre mutfağının da en eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz panoramik deniz manzaralı bir de restoran bulunuyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel bir tatildi huzurluydu...  4.0

Melek Küre
Rüzgarlı tepede bulunan şehri ayaklar altına seren bir nokta da konuşlanmış bir otel.odalar temiz ferah.Doğası muhteşem yeşil ve mavi bir arada gözümü kapattığım zaman kendimi cennette hissettim yok böyle bir doğa içimize huzur doldu eşimle şehir hayatından uzak kendimizle ve doğayla baş başa.İstranca Ormanın havasi ciğerlerimize bayram ettirdi.Karadenizin hırçın dalgalarının müzik şölenini dinlemek Ruhumuza gıda verdi.Yok böyle bir manzara.Muhteşem manzara ve temiz hava insani aciktiriyor.İsterseniz deniz mahsulleri isterseniz yöresel yemekler yiyebilirsiniz.Yalniz yemekleri cok güzel ve lezzetli hizmet iyi biz yemeklerden cok memmun kaldık.İçimiz rahat bir şekilde karnımızı doyurduk.Biz cok eğlenceli ve huzurlu vakit geçirdik herkese tavsiye ederiz.
Melek Küre08/03/2016 15:24:04

huzurlu bir köşe  4.0

Belgin Y.
Şöyle birkaç gün kalabalıktan kaçıp kafa dinlemek istedim internetten arayıp bulduğum burayı ben çok sevdim. Kendimle baş başa kalıp 3 gece huzur bulduğum bu otelin odaları ferah ve aydınlıktı. Ben çok rahat ettim. Öyle kalabalık bir yer değildi ve ben bunu yönünden dolayı da çok rahat etmiştim. Hem çok temiz bir yerdi, her gün özenle temizliyorlar. Çalışanlar sanki bir yakınınız gibi davranıyorlardı. Yalnız gittim ama hiç öyle değildi tatilim. Kendime arkadaş buldum oradan. Otelin öyle güzel manzarası vardı ki insan bakmaya doyamıyor resmen. Manzara karşısında kitap okumak ya da müzik dinlemek insanın ruhunu dinlendiriyor ve huzurlu olmasını sağlıyor. Havuzu da çok temizdi ve orada da bayağı zaman geçirdim.
Belgin Y.08/03/2016 15:08:07