Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Koza Oteli  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Koza Oteli
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adana şehrinin kalbinde, gezilmesi ve görülmesi gereken her yere yürüme mesafesinde yer alan, rahat, konforlu, güvenli ve ekonomik bir tesis olan Koza Oteli Adana Şakirpaşa Havaalanından da sadece 10 dakikalık uzaklıktadır. Çevresinde birçok alışveriş merkezi ve restoran bulunan otelin misafirleri dilerlerse siparişlerini otele getirtebilirler. 
Koza Oteli 2 yıldızlı bir tesis olmasına rağmen çok daha üst seviyede imkana sahiptir. Kendi restoranı da bulunan otelde ayrıca 24 saat hizmet veren resepsiyon görevlileri sayesinde giriş ve çıkış işlemleri bekletmeden yapılmaktadır. Bütün bunların dışında otel misafirleri bagaj muhafaza, faks fotokopi gibi ihtiyaçlar konusunda da personelden yardım alabilirler. Klima, saç kurutma makinesi, televizyon gibi detayların standart olarak sunulduğu otelin oda servisi hizmeti bulunduğunu da ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sorun yaşamadan ayrıldım otelde teşekkür ederim.  3.0

Seyhan C
Fiyatına göre gaye temiz ortamı var. Aynı zamanda 2 gece kaldığım bu otelde ferah ve geniş odalar bulunuyor. Tek sorun renklerdi. Daha açık renkler kullanılabilirdi. Sorun yaşamadan ayrıldım otelde teşekkür ederim.
Seyhan C11/06/2016 07:25:44

Ekonomik, güvenli  4.0

Kubilay Simavlı
Ekonomik, güvenli ve rahatınıza önem veren bir otel olduğunu söyleyebilirim. Odalarında müşteriler için standart otel malzemeleri bulunuyor. Buna ek olarak işinizi kolaylaştıracak faks,fotokopi ve bagaj muhafaza gibi hizmetler de var.
Kubilay Simavlı27/03/2016 14:19:28