Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kristal Otel Adana  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Kristal Otel Adana
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 72,00 ₺

Tarihi ve doğal güzellikleri ile hem Akdeniz bölgesinin hem de ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan Adana’nın merkezine sadece 3 km uzaklıkta yer alan Kristal Otel Seyhan nehri kıyılarına ise yürüme mesafesindedir. 
Kristal Otel Adana, şehrin prestij tesislerinden biri olarak iş dünyasının da yakından bildiği özel bir adres. Bu yüzden bünyesinde iş merkezinin de bulunduğu otel birçok iş toplantısına da ev sahipliği yapıyor. Konsept olarak sadeliği benimsemiş tesisin odalarında da bu tarzın devamlılığını görebiliyoruz. Kablolu ve uydu yayınlarını alan televizyon, klima ve çalışma masası gibi detayların standart olarak sunulduğu odalarda konaklayanlar ayrıca günün her saati oda servisi hizmetinden de yararlanabilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Takdir sizlerin.  4.0

Fatma C
Adana da iş için bir çok otelde kaldım. Gayet temiz, konforlu bir otel. Otel çalışanları samimi ve dost canlısı insanlar. Fakat dekorun biraz yenilenme zamanı gelmiş diye düşünüyorum. Yenilenirse daha güzel konaklama olur gelenlerin gözüne hitap eder bence. Takdir sizlerin.
Fatma C11/06/2016 07:57:34

Sade , şık bir otel  4.0

Uğur A.
Bir geceliğine konakladığım bu otelde temizlik ve dekorasyon güzeldi.Personelin ilgive alakası gayet hoştu.Gece dışarıya çıkmamış otelin imkanlarından faydalanmıştım, televizyon seyretmiş , barında bişeyler içmiştim.Sabah kahvaltısı da gayet güzeldi, Adana ya özgü birkaç şeyde mevcuttu, biraz özenliydi, beğenmiştim. İnternet olması da benim için bir avantajdı, havaalanına servisi olması da. Konaklamak için uygun, güzel bir otel.
Uğur A.20/03/2016 20:40:40