Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kydonia Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Kydonia Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Ayvalık manzarası eşliğinde güne “Merhaba” diyebileceğiniz bir konaklama mekanının rahatlığını siz değerli konuklarına sunan Kydonia Hotel, Ayvalık merkezinde sizleri de karşılamaya hazır bir oteldir. 104 yıllık tarihi geçmişi olan otel, eski bir Rum evinin restore edilmiş halidir. Bazı odalarında uyku için asma tavan, bazılarında ise özel mutfak bulunmaktadır. Aradığınız rahatlık ve konforu elde edebileceğiniz otelde en iyi şekilde konaklama imkanını elde edeceksiniz. Deniz kenarında, plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kydonia Hotel’in tüm odalarında televizyon, ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Bir tatilden beklediğiniz tüm ayrıcalıkları en iyi şekilde elde edebileceğiniz Kydonia Hotel ile keyifli günlere sahip olabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ortalama bir yer kısaca ama kalınabilir..  3.0

Sezen T
Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Otelin bir yenilenmeye kesinlikle ihtiyacı var. Artı olarak net sorunu var giremedim ki işim olduğu halde yapamadım bir şey. Bu konuda çok sinirlendim doğrusu. Kahvaltısı fena değildi çeşitliydi. Yer olarak biraz basıktı ama idare eder. Ortalama bir yer kısaca.
Sezen T19/06/2016 12:05:11

Genel olarak güzel  3.0

Halis Ka
Ayvalık otellerinden en iyileri içinde burası.Vapura çok yakın mesafe artı ulaşım sorunu yok.Temizlik konusunda ellerinden gelenin daha üstünde hizmet veriyorlar.Biz ailece 2 gece kaldık ve hiç bir sorun ile karşılaşmadık.Ama wc ve diğer ihtiyaç yerlerini daha temiz tutun.Koku giderici kullanırsanız daha iyi olur.
Halis Ka22/03/2016 12:47:59