Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

La Bella Salihli  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

La Bella Salihli
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 91,00 ₺

Tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan Manisa’nın vazgeçilmezleri arasında öncülüğünü koruyan La Bella Salihli aracılığı ile sizlerde tatil rotanızı kusursuzlaştırarak farklı bir platforma kaynaklık edebilirsiniz. 3 yıldızlık niteliğe sahip olan La Bella Salihli 2008 yılından beri hizmet vermektedir. Tesisimiz toplamda 24 adet oda ve 56 yatak kapasitesine sahiptir.

 1 adet balayı odası ile beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan La Bella Salihli profesyonel çalışma ekibi ile memnuniyet seviyesinin her geçen gün artmasına olanak tanımaktadır. Kaliteli ve samimi ağırlama hizmeti ile turizm sektörünü destekleyen tesisimiz farklı aktiviteler aracılığı ile kusursuz planlamanın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Doğanın tüm güzelliği ile tanışarak huzur dolu konaklama hizmetinden faydalanmak isteyenlerdenseniz La Bella Salihli ile mutlaka tanışmalısınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Konforu yakalamışlar  4.0

Serkay Alaca
2014 yılının yaz ayında kısa süreli bir tatil için La Bella Salihli'de kaldım. Odalarda ki konforu yakaladıklarını düşünüyorum. Gerçek manada hizmetin ne demek olduğunu biliyorlar. Turizm açısından da elverişli bir oteldi.
Serkay Alaca22/03/2016 17:42:33