Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

La Mer Akçay  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

La Mer Akçay
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Bazen ihtiyacınız olan tek şeydir güzel bir zaman dilimi… Buna ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz ama bu ihtiyacınızı giderecek doğru yeri ararken zamanın hızla akıp gittiğinin farkına hemen varamayabilirsiniz. Oysa ki daha fazla zaman kaybı yaşamamak için bu kararı hızlı vermeniz gerekmektedir.

Bu kararı verirken sizlere yardımcı olacak olan La Mer Akçay, kafanızda hemen güzel anıların canlanmasını sağlayacaktır. Akçay’da yer alan bu benzersiz sıcak ve samimi konaklama birimi sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyup, bu mutluluğunu siz değerli misafirlerine fazlasıyla yansıtmaktadır.

La Mer Akçay’a giriş yaptığınız andan itibaren ayrıcalıkları görebilirsiniz. Ücretsiz otoparktan faydalandıktan sonra, konforlu ve eksiksiz odanıza çıkıp yolculuğun yorgunluğunu attıktan sonra bahçe ve şehir manzarası içeren odanızda yüzünüzün gülümsediğini aynaların sizlere yansıttığını görebilirsiniz. Günün geri kalanını da bisiklet kiralama ve dalış gibi farklı aktiviteler ile değerlendirip, en güzel zamanlar ile buluşma imkanını yakalayabilirsiniz.

La Mer Akçay, Edremit Körfez Havaalanı’na 9 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...